O nás

Již více než 30 let pro vás vyrábíme poctivé české ponožky.

ROX - ponožky pro celou rodinu 

Rodinná tradice

Jako rodina jsme začali a jako rodina i dále pokračujeme, už čtvrtou dekádou a třetí generací. Je to symbol důvěry, díky které vše, co dnes děláme, tvoří hodnoty, na kterých si zakládáme. Jako rodina, jako tým.

ROX-ponozky-pro-celou-Rodinna-tradice_1

Lokální výroba

Naše ponožky pro vás pleteme přímo v srdci naší země, v rodné Třebíči. Není lepšího pocitu, než držet v ruce produkt, který si člověk sám vyrobil a kterým zároveň podpořil prostředí, ve kterém žije.

ROX-ponozky-pro-celou-rodinu-Lokalni-vyroba

Důraz na kvalitu

Ponožky si vyrábíme pro sebe, nosíme je každý den, a to nám nikdy nedovolí ustoupit z nároků na kvalitu zpracování a používaných materiálů. Je to základní hodnota našeho podnikání, které se od počátku držíme a které podřizujeme vše.

ROX-ponozky-pro-celou-rodinu-Duraz-na-kvalitu

Technologie

Abychom byli schopni úroveň kvality našich výrobků nejen udržet, ale především dlouhodobě zvyšovat, musíme neustále inovovat. Investujeme do nejmodernějších technologií, díky kterým jsou naše ponožky ještě příjemnější. Příkladem jsou prémiové italské pletací stroje vybavené unikátní technologií bezešvého šití, které eliminují šev mezi tělem ponožky a její špicí, čímž vzniká dokonale jemný, netlačící přechod.

ROX-ponozky-pro-celou-rodinu-Technologie